Rehabilitacja Wałbrzych

Rekonstrukcja ACL, PCK kolano, WałbrzychWIZYTY DOMOWE WAŁBRZYCH 

 

 

Rehabilitacja Wałbrzych

 

Rehabilitacja Wałbrzych

Rehabilitacja Wałbrzych

Rehabilitacja Wałbrzych

O nas

NASZ ZESPÓŁ


Nasz zespół łączy wspólna pasja do fizjoterapii. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach fizjoterapii takich jak rehabilitacja ortopedyczna oraz neurologiczna. W szczególności jednak specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu i rehabilitacji sportowej poprzez wykorzystanie najnowszych metod fizjoterapeutycznych takich jak m.in.: PNF, Kaltenborn, Mulligan czy Kinesiology Taping.

 

DIAGNOSTYKA I LECZENIE

 

Dostosowujemy program leczenia i postępowanie fizjoterapeutyczne do konkretnych dolegliwości i możliwości pacjenta. Brak schematów oraz holistyczne podejście do pacjenta to coś co nas wyróżnia.

 

Rehabilitacja w Fizjocentrum to nie tylko powrót do sprawności fizycznej. W naszej pracy koncentrujemy się również na tym, aby odnaleźć przyczynę powstania dolegliwości i skutecznie ją zlikwidować tak aby nie powróciła.

 

JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM

 

Najwyższa jakość usług, skuteczność i profesjonalizm to standardy naszej placówki. Mimo młodego wieku posiadamy szeroką wiedzę, przekazywaną nam przez najlepszych fizjoterapeutów z Europy. Nasze doświadczenie zdobywamy na wszelkiego rodzaju kursach, szkoleniach i sympozjach fizjoterapeutycznych. Pasja oraz potrzeba ciągłego szkolenia umożliwia nam poznanie najnowocześniejszych metod i ich stosowanie w codziennej rehabilitacji.

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA

 

Zapewniamy pacjentowi indywidualne podejście, a także gwarantujemy stały kontakt z fizjoterapeutą przez 7 dni w tygodniu na każdym etapie rehabilitacji. Monitorujemy i kontrolujemy cały proces leczenia, analizujemy wyniki oraz przebieg terapii. Jesteśmy w stałym kontakcie z lekarzem prowadzącym rehabilitacje, a w szczególnych sytuacjach konsultujemy się ze specjalistami z innych placówek medycznych.

 

REHABILITACJA W WAŁBRZYCHU I OKOLICACH

 

Działamy w Wałbrzychu i w okolicach (Boguszów-Gorce, Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój). Zapewniamy dojazd do pacjenta oraz miłą i fachową pomoc fizjoterapeuty.

 

 

Siedziba firmy znajduję się przy ul. 1-go Maja 62a koło Galerii Victoria. W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość email.