Rehabilitacja Wałbrzych

Rekonstrukcja ACL, PCK kolano, WałbrzychWIZYTY DOMOWE WAŁBRZYCH 

 

 

Rehabilitacja Wałbrzych

 

Rehabilitacja Wałbrzych

Rehabilitacja Wałbrzych

Rehabilitacja Wałbrzych

Pierwsza wizyta

Rejestracja

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania.

 

Ubiór

 

Podczas pierwszej wizyty konieczne jest przeprowadzenie dokładnego badania. Najlepiej przygotować sobie na nią niekrępujący strój może być dres lub innego rodzaju wygodne nie ograniczające ruchów ubranie. Prosimy również o zabranie obuwia zmiennego, umożliwiające ćwiczenie na sali gimnastycznej.

 

Badania obrazowe

 

W dniu pierwszej wizyty prosimy o przyniesienie badań obrazowych typu rtg, mri, ct, usg, które ułatwią diagnostykę schorzenia.

 

Dokumentacja

 

Jeśli posiadają państwo dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia w postaci kart wypisowych ze szpitala, opinii lekarskich, przebiegu dotychczasowej rehabilitacji etc. Prosimy o udostępnienie nam tych dokumentów w dniu pierwszej wizyty.

 

Jak do nas dojechać?

 

Placówka znajduję się przy ul. 1-go maja 62a w wałbrzychu. Siedziba firmy jest na terenie firmy transpiotr, (jadąc w kierunku galerii victoria jest to pierwszy brama za enitrą) na placu są miejsca parkingowe przeznaczone specjalnie dla pacjentów Fizjocentrum.

 MOŻNA DO NAS DOJECHAĆ RÓWNIEŻ AUTOBUSEM NR 2 W KIERUNKU SOBIĘCINA (PRZYSTANEK NA ŻĄDANIE KOŁO ENITRY)  rozkład jazdy autobusów